Diş beyazlatma fiyatları 2013

Diş Beyazlatma Fiyatları
Diş Beyazlatma fiyatları 2013

Diş Beyazlatma fiyatları 2013

Diş beyazlatma fiyatları 2013 : Zamanla doğal ışıltısını ve beyazlığını kaybederek sararan dişlerimizi tekrar eski parlaklığına kavuşturmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Teknolojinin hızla gelişmesiyle hayatımızda birçok işi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapar hale geldik.  Her alanda gelişen teknolojinin sağlık sektöründeki muhteşem sonuçlar veren gelişmelerinden bir tanesi de office bleaching işlemidir. Diş hekiminizden alacağınız öğlen tatilindeki bir randevudan ayrılırken işyerinize bembeyaz dişleri ile dönmeniz mümkün. 15 dakikalık bir seans sonucunda bile belirgin bir beyazlama elde edilebiliyor.

Bazı durumlarda evde kendi başınıza bile yapabileceğiniz diş beyazlatma için öncelikle uzman bir hekime başvurmalısınız. Böylelikle hem profesyonel bir şekilde dişlerinizi beyazlatmış olursunuz hem de olası bir hatanın önüne geçerek sağlığınızı korumuş olursunuz. Hem evde hem de klinik ortamda dişlerinizi beyazlatma şansınız vardır. Uzman diş hekiminizin kontrolünde sizin için en uygun olan beyazlatma tedavisini seçtikten sonra gerekli olan adımları atarak dişlerinizi eski beyazlığına kavuşturabilirsiniz. Diş Beyazlatma yöntemleri ile ilgili daha fazla bilgi için linke tıklayabilirsiniz. Diş Beyazlatma yöntemleri

Diş beyazlatma fiyatları 2013

Diş hekimleri odası tarafından her yıl belirlenen asgari ücret tarifesi ya da yeni adı ile rehber tarife yaklaşık olarak fiyatları belirlemektedir . Ancak farklı şehirlerde hatta aynı şehrin farklı semtlerinde bile farklı fiyatlar ile karşılaşırsınız. Aynı semtteki farklı diş hekimleri bile farklı fiyat uygulayabilir. Bunların sebepleri arasında hangi teknik ile ağartma yapıldığı, beyazlatma için kullanılan ağartma jelinin markası,  hatta muayenehanenin sahip olduğu imkanlar da ücretin ucuz ya da pahalı olmasına sebep olur.

Diş beyazlatma fiyatları

Diş beyazlatma fiyatı 2013

Diş beyazlatma fiyatı 2013

Diş beyazlatma fiyatları kullanılan yöntem ve malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bir de klinik ortada diş hekiminin müdahalesi ile dişlerinizi beyazlatıyorsanız diş hekimine göre de diş ağartma fiyatları değişiklik göstermektedir. Dişlerinizi beyazlatmaya karar verdiğinizde ekonomik olsun diye düşük maliyetli ve kalitesiz malzemeler kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi takdirde hem emeğiniz boşa gidecektir hem de kullanılan malzeme kalitesiz olduğundan dişlerinize ve ağzınıza zarar verebilir. Dişlerinizi beyazlatmak için diş hekiminizle görüşerek en uygun Bleaching ( Ağartma ) fiyatı üzerinden anlaşma yapmaya çalışın.

Dişlerinizi beyazlatmak için diş hekiminiz gerekli kolaylığı gösterecektir. Ancak fikir oluşturması açısından diş hekimleri odası tarafından 2013 yılı için belirlenen rehber taifeye göre Diş Ağartma (Beyazlatma – Alt-Üst Çene) KDV dahil fiyatı 343,99 TL dir. Bu fiyat home bleaching için belirlenen fiyat olup Ofis tipi diş beyazlatma fiyatları söz konusu olduğunda daha yüksek fiyatlar ile de karşılaşabilirsiniz.
Dişlerimizde tutunarak sararmasına ve leke oluşmasına neden olan kalıntıları, diş beyazlatıcılar sayesinde temizleyerek kusursuz gülüşlere sahip olabiliriz. Evde kendi kendinize dişlerinizi beyazlatabileceğiniz home bleaching yöntemleri olduğu gibi klinik yöntemlerle, alanında uzman diş hekimleri tarafından da dişlerinizi beyazlatarak muhteşem beyazlığa kavuşabilirsiniz. Evde kullanacağınız beyazlatıcılar kimyasal veya doğal yöntemlerle üretilmiş ürünler olup kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Klinik yöntemlerle yapılan diş beyazlatıcı ise lazer yöntemiyle yapılmaktadır. Her iki yöntem de etkili bir diş beyazlatma yöntemidir. Fakat dişlerinizin ve ağzının durumu göz önünde bulundurularak uzman bir hekime danıştıktan sonra sizin için en uygun olan diş beyazlatma yöntemleri arasından tercih ettiğinizi kullanmanızı öneririz.

Eğer diş beyazlatma ile yeterli derecede  beyazlatma sağlanamadıysa lamine diş, ya da zirkonyum diş gibi estetik diş hekimliği uygulamalarına başvurulabilir.

Diş Beyazlatma fiyatları 2013